Wolverine: Origin Deluxe Edition

Kód: 9781302933838
33,99 € –6 %
wolverine origin deluxe edition 9781302933838
33,99 € –6 % 31,90 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Komiksový príbeh o pôvode jedného z najznámejších Marvel hrdinov - Wolverina. Ponorte sa do Wolverinovho príbehu vďaka tomuto deluxe komiksu.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Po desaťročia bola Wolverinova temná minulosť zahalená rúškom tajomstva. Ale predtým, ako sa stal divokým pilierom X-Menov, predtým, ako sa stal trýzneným tajným agentom s krycím menom Weapon X - a dokonca aj predtým, ako bol bitkárom v krčmách v divočine Kanady - bol dieťaťom. A teraz bude jeho príbeh vyrozprávaný! Predstavujeme vám zrodenie a detstvo chorľavého mladíka Jamesa Howletta, tajomstvá a intrigy jeho rodinnej histórie, prvý boj s jeho podvedomou divokosťou, ktorý vyústil v tragédiu, a to, ako Jamesov útek od všetkého, čo kedysi poznal, viedol k vytvoreniu muža známeho ako Logan! Paul Jenkins a Andy Kubert, dvaja z najuznávanejších tvorcov v tomto odvetví, sa spojili, aby vyrozprávali príbeh, ktorý sformoval najväčšieho odpadlíka mutantstva - v nádhernom deluxe vydaní plnom zákulisných bonusov!

 

O komikse v angličtine:

For decades, Wolverine’s shadowy past has been shrouded in mystery. But before he was the savage mainstay of the X-Men, before he was a tormented secret agent codenamed Weapon X - even before he was a barroom brawler in the wilds of Canada - he was a child. And now, his story will be told! Featuring the birth and childhood of sickly young James Howlett, the secrets and intrigue of his family history, the first struggle with his subconscious savagery that culminated in tragedy, and how James’ flight from everything he once knew led to the forging of the man known as Logan! Paul Jenkins and Andy Kubert, two of the industry’s most acclaimed creators, unite to tell the tale that shaped mutantdom’s mightiest misfit - in a gorgeous Deluxe Edition packed with behind-the-scenes extras!

COLLECTING: Wolverine: The Origin (2001) 1-6

Dodatočné parametre

Kategória: Marvel komiks
Superhrdina, Séria: Wolverine
Autor: Paul Jenkins, Bill Jemas, Joe Quesada
Kresba: Andy Kubert
Počet strán: 248
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 259 x 15 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781302933838

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: