Slovenský nářez

Antológia fantasy príbehov od najúspešnejších slovenských autorov ako sú Juraj Červenák, Michal Hvorecký, Peter Jelínek a ďalší. Spoznajte slovenskú literárnu tvorbu.

Dostupnosť Ihneď
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788027801367
19,99 € –2 % 19,59 €
Slovenský nářez
slovensky narez 9788027801367
19,99 € –2 %

 

O knihe v slovenčine:

Slovenská fantastika sa derie hore kvalitou aj čitateľským záujmom. Slovenský nářez je veľkolepé predstavenie najlepších súčasných slovenských autorov v češtine a je to zoznámenie, pri ktorom rozhodne chcete byť. Či už ide o svetovo známe mená ako Juraj Červenák či Michal Hvorecký, esá z východu, ktoré už zabodovali u českých čitateľov ako Janko Iša, Peter Jelínek či Lívia Hlavačková, tak aj ďalších autorov, ktorí dokazujú, že od Bratislavy po Košice vzniká veľkolepá fantastika , Ktorá vás vezme do iných svetov a úžasných príbehov.

 

O knihe v češtine:

Slovenská fantastika se dere nahoru kvalitou i čtenářským zájmem. Slovenský nářez je velkolepé představení nejlepších současných slovenských autorů v češtině a je to seznámení, u kterého rozhodně chcete být. Ať už jde o světově známá jména jako Juraj Červenák či Michal Hvorecký, esa z východu, která už zabodovala u českých čtenářů jako Janko Iša, Peter Jelínek či Lívia Hlavačková, tak i další autory, kteří dokazují, že od Bratislavy po Košice vzniká velkolepá fantastika, která vás vezme do jiných světů a úžasných příběhů.

Dodatočné parametre

Kategória: Fantasy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Juraj Červenák, František Kotleta, Michal Hvorecký, Lívia Hlavačková, Katarína Soyka, Janko Iša, Ivana Molnárová Dubcová, Peter Jelínek, Alexandra Pavelková, Lenona Štiblaríková, Ján Gálik, Lucia Piknová Droppová, Anton Stiffel, Zuzana Stožická
Počet strán: 472
Prevedenie: Pevná väzba s prebalom
Rozmer: cca 130 x 194 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788027801367

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: