Night Eaters: She Eats the Night 1

Kód: 9781787739666
23,99 € –7 %
night eaters she eats the night 1 9781787739666
23,99 € –7 % 22,21 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Prvá časť hororovej komiksovej trilógie Night Eaters od autoriek známeho komiksu Monstress (Netvora), ktorý vyhral aj ocenenie Eisner Awards.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Prvý diel novej hororovej trilógie grafických románov od Marjorie Liu a Sany Takeda - kreatívneho tímu, ktorý stojí za sériou Monstress, ktorá je bestsellerom New York Times.

Čínsko-americké dvojčatá Milly a Billy to majú ťažké. Okrem mnohých neúspechov v osobnom a profesionálnom živote sa snažia udržať nad vodou svoju reštauráciu. Našťastie sú v meste ich rodičia Ipo a Keon na svojej každoročné návšteve. Ipo a Keon, ktorí emigrovali z Hongkongu ešte pred narodením dvojčiat, podporovali svoje deti v dobrých aj zlých časoch a sú pripravení pomôcť im. Začínajú sa však pýtať, či ich podpora neurobila z Milly a Billyho nesvojprávnych ľudí.

Keď ich Ipo núti pomôcť jej vyčistiť dom vedľa - pekelnú a schátranú ruinu, ktorá bola miestom krvavej vraždy - dvojčatá zažijú šokujúce prekvapenie. Noc plná teroru, krvi a nadprirodzeného šialenstva odhalí, že Ipo a jej deti sú oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Víťazka Eisner Award a najpredávanejšia autorka Marjorie Liu a ilustrátorka Sana Takeda vytvorili divoký a zvrátený príbeh, ktorý nechá čitateľov hladných po ďalšom diele. She Eats the Night je dokonalým začiatkom trilógie The Night Eaters, ktorá je kombináciou kníh Monsters od Barryho Windsora-Smitha a Crazy Rich Asians od Kevina Kwana.

 

O komikse v angličtine:

The first volume in a new graphic novel horror trilogy from Marjorie Liu and Sana Takeda—the creative team behind the New York Times bestselling series Monstress
Chinese American twins, Milly and Billy, are having a tough time. On top of the multiple failures in their personal and professional lives, they’re struggling to keep their restaurant afloat. Luckily their parents, Ipo and Keon, are in town for their annual visit. Having immigrated from Hong Kong before the twins were born, Ipo and Keon have supported their children through thick and thin and are ready to lend a hand—but they're starting to wonder, has their support made Milly and Billy incapable of standing on their own?

When Ipo forces them to help her clean up the house next door—a hellish and run-down ruin that was the scene of a grisly murder—the twins are in for a nasty surprise. A night of terror, gore, and supernatural mayhem reveals that there is much more to Ipo and her children than meets the eye.

Eisner Award–winning and bestselling author Marjorie Liu and illustrator Sana Takeda have crafted a wild and wicked tale that will leave readers hungry for more. She Eats the Night is the perfect start to The Night Eaters trilogy, which is a combination of Monsters by Barry Windsor-Smith and Crazy Rich Asians by Kevin Kwan.

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks, Marjorie Liu
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Marjorie Liu
Kresba: Sana Takeda
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 170 x 258 x 11 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781787739666

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: