Demon Prince of Momochi House 04

Kód: 9781421580487
10,99 € –9 %
demon prince of momochi house 04 9781421580487
10,99 € –9 % 9,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Štvrté pokračovanie populárnej romantickej fantasy manga série Demon Prince of Momochi House o mladej Himari, ktorá zdedí veľký dom.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Na svoje šestnáste narodeniny sirota Himari Momoči zdedila svoj majetok, ktorý nikdy nevidela. Momočiho dom existuje na hranici medzi ľudským a duchovným svetom a Himari má za úlohu pôsobiť ako strážca medzi dvoma svetmi. Ale v deň, keď sa nasťahuje, zistí, že v dome už žijú traja pekní squatteri a jeden sa zdá, že už prevzal jej úlohu!

Himari Momoči zdedila Momočiho dom, panstvo, ktoré existuje na hranici medzi ľudským a duchovným svetom. Všetky znalosti o Aoiho existencii boli vymazané z vonkajšieho sveta, ale je tu jeden, kto si ho ešte slabo pamätá - Aoiho detský priateľ Hayato Hidaka. Hayato hľadá Himari, ale hovorí sa, že každý, kto sa s ním zapletie, bude prekliaty!

 

O komikse (Manga) v angličtine:

On her sixteenth birthday, orphan Himari Momochi inherits her ancestral estate that she’s never seen. Momochi House exists on the barrier between the human and spiritual realms, and Himari is meant to act as guardian between the two worlds. But on the day she moves in, she finds three handsome squatters already living in the house, and one seems to have already taken over her role!

Himari Momochi inherits Momochi House, an estate that exists on the barrier between the human and spiritual realms. All knowledge of Aoi’s existence has been expunged from the outside world, but there is one who still faintly remembers him—Aoi’s childhood friend Hayato Hidaka. Hayato seeks out Himari, but it is said anyone who becomes involved with him will be cursed!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Demon Prince of Momochi House
Autor: Aya Shouoto
Počet strán: 172
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 191 x 13 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2016
ISBN: 9781421580487

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: