Blue Lock 2

Kód: 9781646516551
14,99 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Druhý diel obľúbenej futbalovej manga (a anime) série Blue Lock. Isagi sa ocitol v tíme Z, v ktorom musia nájsť spoločné sily aby sa prebojovali v súťaži ďalej.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Šialený mladý tréner zhromaždí futbalistov z celej krajiny, aby súťažili v sérii bizarných výziev vo koloseu, ktoré nazýva Blue Lock. Je to bezohľadný boj o to, aby sa hráč stal Japonským najlepším útočníkom, v tejto mange, ktorá je krížom medzi Squid Game a Majstrovstvami sveta vo futbale, teraz dostupnej v tlačenej podobe!

ZASTRELÍŠ BEZ ZÁVÁHANIA?

Yoichi Isagi, jeden z troch stoviek stredoškolských futbalistov, je v tíme Z - najnižšie hodnotená skupina v kontroverznom tréningovom zariadení Blue Lock, kde je cieľom vytvoriť najlepšieho japonského útočníka. Aby tím Z prežil svoje prvé kolotočové turnajové stretnutie, bude musieť nájsť spôsob, ako využiť svoje jedinečné "zbrane", zatiaľ čo bude bojovať s konfrontovanými egom. Isagi sa však snaží pochopiť, aká je jeho silná stránka ako útočníka...

 

O komikse (Manga) v angličtine:

A mad young coach gathers soccer players from across the country to compete in a series of bizarre challenges in a high-tech colosseum he calls Blue Lock. It's a no-balls-barred battle to become Japan's next top striker, in this Squid Game–meets–World Cup manga, now available in print!

Anime airing now!

WILL YOU SHOOT WITHOUT HESITATION?

Yoichi Isagi, one of three hundred high school soccer players is in Team Z--the lowest ranked group in the controversial training facility, Blue Lock, where the aim is to create Japan's best striker. To survive their first round-robin tournament, Isagi's Team Z will need to find a way to use their unique "weapons," while struggling through a clash of egos. But Isagi grapples to understand what his strength is as a striker...

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Blue Lock
Autor: Muneyuki Kaneshiro
Kresba: Yusuke Nomura
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 147 x 208 x 17 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781646516551

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: