Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy

Originálna knižka s 23 krátkymi príbehmi s absurdnými a tragickými koncami od Tima Burtona. Obsahuje typické ilustrácie postavičiek Tima Burtona.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076900028
12,99 €
Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy

O knihe v slovenčine:

Súbor 23 básní zavádza čitateľov do tragikomického sveta absurdity, šikovného humoru a nezaprie autorskú vernosť podivuhodným postavičkám trudného výzoru i údelu.

Burton jednoduchým a rytmickým jazykom, ktorý nie je podobný jazyku riekaniek, predstavuje zraniteľnú existenciu týchto prinajmenšom zvláštnych a rozmanitých outsiderov, ktorých životy vyvolávajú úsmev aj rozpaky. Všetky bytosti spodobňujú nezameniteľné Burtonove ilustrácie - napríklad Ustrička, toxického chlapca - Rocha, Čumilenu, The Fleka, ktorí pozývajú čitateľa-diváka, aby sa stal svedkom aj účastníkom ich bizarných zrodení, osudov a "koncov".

 

O knihe v češtine:

Soubor 23 básní zavádí čtenáře do tragikomického světa absurdity, chytrého humoru a nezapře autorskou věrnost podivuhodným postavičkám trudného vzezření i údělu.

Burton jednoduchým a rytmickým jazykem, jenž není nepodobný jazyku říkadel, představuje zranitelnou existenci těchto přinejmenším zvláštních a rozmanitých outsiderů, jejichž životy vyvolávají úsměv i rozpaky. Všechny bytosti zpodobňují nezaměnitelné Burtonovy ilustrace - třeba Ústřička, toxického hocha - Rocha, Čumilenu, The Fleka, kteří zvou čtenáře-diváka, aby se stal svědkem i účastníkem jejich bizarních zrození, osudů a "konců".

Dodatočné parametre

Kategória: Antológie, Zbierky
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Tim Burton
Počet strán: 128
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 118 × 179 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9788076900028

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: