Tolkienovi hobiti

Skvelá príručka, ktorá vám prezradí všetko, čo ste o hobitoch chceli vedieť. Obsahuje krásne farebné ilustrácie. Skvelý darček pre fanúšikov Tolkiena, Hobita a Pána prsteňov.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788027711598
19,99 € –6 % 18,61 €
Tolkienovi hobiti
tolkienovi hobiti 9788027711598
19,99 € –6 %

O knihe v slovenčine:

Všetko, čo kedy budete potrebovať vedieť o hobitoch!

Celý príbeh Stredozeme J. R. R. Tolkiena začína jediným kúzelným slovom: hobit. Z tohto slova sa zrodila prvá veta a z tej zase veľkolepý príbeh, ktorý dal vzniknúť svetoznámemu fantasy svetu, ktorý študujú milióny ľudí, píšu o ňom a užívajú si ho. Tolkienovi hobiti skúmajú pôvod najpozoruhodnejšej Tolkienovej rasy. Fundovaný komentár tolkienovského experta Davida Daya skúma ich kraj, spoločnosť a tiež ich význam v epických príbehoch Pána prsteňov. Súčasťou knihy sú aj ilustrácie a grafy. Nielen vďaka nim ide o nedoceniteľnú príručku pre tolkienovských fanúšikov a fanúšičky všetkého veku.

 

O knihe v češtine:

Všechno, co kdy budete potřebovat vědět o hobitech!

Celý příběh Středozemě J. R. R. Tolkiena začíná jediným kouzelným slovem: hobit. Z tohoto slova se zrodila první věta a z té zase velkolepý příběh, který dal vzniknout světoznámému fantasy světu, který studují miliony lidí, píší o něm a užívají si ho. Tolkienovi hobiti zkoumají původ nejpozoruhodnější Tolkienovy rasy. Fundovaný komentář tolkienovského experta Davida Daye zkoumá jejich kraj, společnost a také jejich význam v epických příbězích Pána prstenů. Součástí knihy jsou také ilustrace a grafy. Nejen díky nim jde o nedocenitelnou příručku pro tolkienovské fanoušky a fanynky všeho věku.

Dodatočné parametre

Kategória: Fantasy
Superhrdina, Séria: Lord of the Rings
Autor: David Day
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 137 x 197 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9788027711598

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: