Encyklopedie komiksového filmu

Recenzenti z Moviezone.cz sa spojili a fanúšikom blockbuster kinematografie priniesli encyklópediu komiksového filmu, ktorá sa dopodrobna zaoberá históriou žánru.

Dostupnosť do 10 dní
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788075977892
19,99 € –2 % 19,59 €
Encyklopedie komiksového filmu
Encyklopedie komiksového filmu
19,99 € –2 %

O knihe v slovenčine:

Vyčerpávajúci sprievodca komiksovými filmami, v ktorom nájdete to najzaujímavejšie, čo tento žáner divákom ponúka. Superhrdinov v kapucniach aj bez nich, odvážne geroje, fantastické dievčatá, neobyčajné rodiny i neuveriteľné tímy. Ľudí, emzáky, monštrá a všetko medzi tým, čo spája kreslená história a čiernobiely boj dobra proti zlu vo farbotlačových farbách, ktoré sa preliali na strieborné plátno. Petr Cífka, Matej Sloboda, Václav Rybár a Karel Ryška vás vezmú do zákulisia príprav veľkých blockbusterov, ale aj filmov, pri ktorých by ste si nikdy netipli, že vznikli podľa komiksu. Ukážu vám svet plný nadprirodzených síl, ale aj hrdinov z mäsa a kostí, a prezradia, akými pravidlami sa filmové komiksy riadia. Táto encyklopédia je vaša vstupenka do sveta, ktorý má každému čo ponúknuť.

 

O knihe v češtine:

Vyčerpávající průvodce komiksovými filmy, ve kterém najdete to nejzajímavější, co tenhle žánr divákům nabízí. Superhrdiny v kápích i bez nich, odvážné geroje, fantastické dívky, neobyčejné rodiny i neuvěřitelné týmy. Lidi, emzáky, monstra a všechno mezi tím, co spojuje kreslená historie a černobílý boj dobra proti zlu v barvotiskových barvách, které se přelily na stříbrné plátno. Petr Cífka, Matěj Svoboda, Václav Rybář a Karel Ryška vás vezmou do zákulisí příprav velkých blockbusterů, ale i filmů, u kterých byste si nikdy netipli, že vznikly podle komiksu. Ukážou vám svět plný nadpřirozených sil, ale i hrdinů z masa a kostí, a prozradí, jakými pravidly se filmové komiksy řídí. Tahle encyklopedie je vaše vstupenka do světa, který má každému co nabídnout.

Dodatočné parametre

Kategória: Film, Seriály
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Petr Cífka, Václav Rybář, Matěj Svoboda, Karel Ryška
Počet strán: 264
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 195 x 260 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2020
ISBN: 9788075977892

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: