Steal Like an Artist Journal: A Notebook for Creative Kleptomaniacs

Kód: 9780761185680
12,99 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Originálny diár s mnohými zábavnými úlohami, ktoré udržia vašu kreativitu bdelú, od autora bestselleru Steal Like an Artist. Pestujte svoju kreativitu mini úlohami na každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

O produkte v slovenčine:

Ďalší krok na vašej kreatívnej ceste.

Ako používať tento denník

1. Noste ho so sebou všade, kam idete.

2. Vykonajte každý deň aspoň jedno cvičenie.

3. Opakujte prvé dva kroky, kým sa stránky nezaplnia.

Od autora bestsellerov New York Times Steal Like an Artist, Show Your Work! a Keep Going, interaktívny denník a záznamník všetko v jednom, ktorý rozprúdi vašu kreativitu a umožní vám zaznamenať si svoje nápady a objavy.

Steal Like an Artist Journal obsahuje stránku za stránkou nápadov, podnetov, citátov a cvičení, ktoré sú ako denný kurz kreativity. Existujú zoznamy na vyplnenie - Desať vecí, ktoré sa chcem naučiť, Desať vecí, o ktorých pravdepodobne premýšľam viac ako priemerný človek. Výzvy, ktoré treba prijať. Ilustrované kreatívne cvičenia - Vytvorte mixtape (pre niekoho, kto vás nepozná) a Vyplňte rečové balóny. Tabuľky pre a proti - Čo vás vzrušuje?/Čo vás vyčerpáva?

Obsahuje gumičku na označenie miesta a špeciálne vrecko na zadnej strane - "zasúvaciu zložku" na ukladanie kúskov inšpirácie. Pretože ak chcete kradnúť ako umelec, potrebujete miesto, kde si uložíte svoju korisť.

 

O produkte v angličtine:

The next step in your creative journey.

How to use this journal
1. Carry it with you wherever you go.
2. Do at least one exercise every day.
3. Repeat the first two steps until the pages are full.

From the New York Times bestselling author of Steal Like an ArtistShow Your Work!. and Keep Going, an interactive journal and all-in-one logbook to get your creative juices flowing, and keep a record of your ideas and discoveries.

The Steal Like an Artist Journal includes page after page of ideas, prompts, quotes, and exercises are like a daily course in creativity. There are lists to fill in—Ten Things I Want to Learn, Ten Things I Probably Think About More Than the Average Person. Challenges to take. Illustrated creative exercises—Make a Mixtape (for someone who doesn’t know you) and Fill in the Speech Balloons. Pro and con charts—What Excites You?/What Drains You?

Includes an elastic band for place-marking and a special pocket in the back—a “swipe file” to store bits and pieces of inspiration. Because if you want to steal like an artist, you need a place to keep your loot.

Dodatočné parametre

Kategória: Zápisníky
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Austin Kleon
Počet strán: 224
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 203 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
ISBN: 9780761185680
EAN: 9780761185680

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: