Star Wars The Mandalorian Electronic Figure The Child Baby Yoda Animatronic Edition

Kód: 5010993762163
Novinka
Neohodnotené
Značka: Funko
€74,90
Ihneď

Rozkošný Baby Yoda z kolekcie Hasbro's Star Wars Collection: The Child Animatronic Edition. Vydáva realistické zvuky a hýbe sa pri vašom dotyku!

Detailné informácie

Podrobný popis

 O produkte:

Z dielne Hasbro prichádza bábika z kolekcie Star Wars Collection: The Child Animatronic Edition so zvukmi a motorizovanými sekvenciami!

Možno vyzerá ako „Baby Yoda “, ale toto milé stvorenie sa volá The Child – Grogu,  a teraz sa môžete stať jeho ochrancom! S touto animatronickou hračkou zo Star Wars. Dotknutím sa hornej časti hlavy bábiky sa aktivuje viac ako 25 kombinácií zvuku a pohybu, vrátane šťastných a vzrušených zvukov, chichotania, blábolenia a ďalších. Hlava figúrky sa pohybuje hore a dole, uši sa pohybujú dopredu a dozadu a oči klipkajú. Chlapci a dievčatá vo veku 4 a viac rokov môžu predstierať, že využívajú Silu, pretože hračka Baby Yoda zatvára oči, dvíha ruku a vydáva zvuk, ako by vydávala veľké množstvo energie.

 Balenie obsahuje figúrku a prívesok Mandaloriana.

 - Dotknite sa hornej časti hlavy “The Child Animatronic Edition” a aktivujte zvukové efekty inšpirované Mandalorianom, vrátane radosti a vzrušenia, chichotania a blábolenia, únavy a spánku a zvukov efektov Force – Sily.

- Obsahuje motorizované pohyby, vrátane hlavy, ktorá sa pohybuje hore a dole, uší, ktoré sa pohybujú tam a späť, očí, ktoré sa otvárajú a zatvárajú, a ďalších

- Fanúšikovia budú milovať potľapkanie hlavy dieťaťa! Potlapkajte ho 3 krát pre aktiváciu sily, pri ktorej animatronická hračka zdvihne ruku, zatvorí oči a vzdychne, ako keby používala silu

- Predstieranie smerovania sily vyžaduje veľa energie a vyžaduje si veľa odpočinku. Polož hračku Baby Yoda a on zavrie oči a zaspinká.

- Star Wars The Child Animatronic Edition je inšpirovaná postavou z Mandaloriana obľúbenou medzi fanúšikmi a obsahuje odnímateľný náhrdelník s príveskom Mandalorian a prémiový župan z mäkkej látky.

 

Batérie sú súčasťou balenia (2x AAA)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: