Dopis 44

Kód: 9788090793156
86,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Komiks o novom prezidentovi, ktorý si myslí, že treba dať do poriadku len bežné politické problémy. Ale čo keď sa dozvie, že už 7 rokov žijú v jeho krajine mimozemšťania?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Čerstvo zvolený prezident Stephen Blades dúfal, že sa počas svojho mandátu vysporiada s najkritickejšími problémami, ktorým jeho národ čelí: vojnami, ekonomikou a zlyhávajúcim systémom zdravotnej starostlivosti. Z listu, ktorý mu napísal odstupujúci prezident, sa však Blades dozvedá o probléme, ktorý dáva slovu „kritický“ úplne nový rozmer – pred siedmimi rokmi objavila NASA prítomnosť mimozemšťanov v páse asteroidov a zatajila ju pred svetom. Na nadviazanie kontaktu a zistenie úmyslov mimozemských návštevníkov bola vyslaná tajná misia s deviatimi astronautmi na palube, ktorí sa teraz blížia k miestu stretnutia. Prezident Blades sa medzitým síce stáva najmocnejším mužom sveta, ale len toho nášho.

 

O komikse v češtine:

Čerstvě zvolený prezident Stephen Blades doufal, že se během svého mandátu vypořádá s nejkritičtějšími problémy, kterým jeho národ čelí: válkami, ekonomikou a selhávajícím systémem zdravotní péče. Z dopisu, který mu napsal odstupující prezident, se však Blades dozvídá o problému, který dává slovu „kritický“ úplně nový rozměr – před sedmi lety objevila NASA přítomnost mimozemšťanů v pásu asteroidů a zatajila ji před světem. K navázání kontaktu a zjištění úmyslů mimozemských návštěvníků byla vyslána tajná mise s devíti astronauty na palubě, kteří se nyní blíží k místu setkání. Prezident Blades se mezitím sice stává nejmocnějším mužem světa, ale jen toho našeho.

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Soule Charles
Počet strán: 872
Prevedenie: Pevná väzba
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9788090793156

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: