Blacksad 2 Pevná väzba

Detektív Blacksad je späť v dvoch komiksových príbehoch, kde rieši prípady pre bohatého Texasana a bossa v New Yorku, pričom čelí mafiánom a tajomstvám z minulosti.

Dostupnosť Vychádza Máj 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076795624
35,99 € –7 % 33,24 €
Blacksad 2 Pevná väzba
blacksad 2 pevna vazba komiks 9788076795624 1
Predobjednávka
35,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Blacksad je späť! Napokon sa početné šíky fanúšikov čierneho pantera, súkromného detektíva, ktorý v štýle drsnej školy rieši zložité prípady a samotársky sa prediera mravným bahnom sveta, dočkali. Nový zväzok tvorí pôvodný piaty album série, Amarillo, a rozsiahlejší, dvojdielny príbeh šiesteho a siedmeho albumu, nazvaný Pak se všechno hroutí.

V príbehu Amarillo dostane Blacksad za úlohu odviezť bohatému Texasanovi auto na miesto určenia. Čo sa môže na takej jednoduchej a príjemnej práci zvrtnúť? Ako náš hrdina čoskoro zistí, mnoho vecí. O nič ľahšie to nebude mať ani v dvojdielnom príbehu Pak se všechno hroutí. Stavebný magnát Solomon je posadnutý megaprojektmi a presadzuje ich v New Yorku aj proti vôli odborov (navyše dosť prelezených mafií). Blacksad má ochrániť jedného odborového bossa, do toho sa v Central Parku hrajú predstavenia Shakespeara –  az hrobov a z minulosti môže vyliezť kadejaký kostlivec a prekvapenie. V živote každého pantera sa toho môže zrútiť aj viac než len most.

 

O komikse v češtine:

Blacksad je zpátky! Konečně se početné šiky fanoušků černého pantera, soukromého detektiva, který ve stylu drsné školy řeší složité případy a samotářsky se prodírá mravním bahnem světa, dočkaly. Nový svazek tvoří původní páté album série, Amarillo, a rozsáhlejší, dvoudílný příběh šestého a sedmého alba, nazvaný Pak se všechno hroutí.
 
V příběhu „Amarillo“ dostane Blacksad za úkol odvézt bohatému Texasanovi auto na místo určení. Co se může na tak jednoduché a příjemné práci zvrtnout? Jak náš hrdina záhy zjistí, řada věcí. O nic snazší to nebude mít ani v dvoudílném příběhu „Pak se všechno hroutí“. Stavební magnát Solomon je posedlý megaprojekty a prosazuje je v New Yorku i proti vůli odborů (navíc dost prolezlých mafií). Blacksad má ochránit jednoho odborového bosse, do toho se v Central Parku hrají představení Shakespeara – a z hrobů a z minulosti může vylézt kdejaký kostlivec a překvapení. V  životě každého pantera se toho může zhroutit i víc než jen most…

Dodatočné parametre

Kategória: Európsky komiks
Superhrdina, Séria: Blacksad
Autor: Juan Diaz Canales
Kresba: Juanjo Guarnido
Počet strán: 176
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 190 × 260 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788076795624

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: